Biznes
Strona główna - Biznes
asd

Łącza symetryczne

W pełni skalowalny i szeroki zakres przepustowości od 1 Gbit’s do 10 Gbit’s, zapewniający wygodne zwiększenie pasma wraz z rozwojem Twojej firmy. Zwiększenie parametrów odbywa się w zaledwie chwilę aby odpowiedzieć Twoim potrzebom biznesowym. Warunki SLA i gwarancje przepustowości to u nas standard.

asd

Łącza asymetryczne

Szybkie, stałe łącze Internetowe bez ograniczeń i limitów danych. Dzięki elastycznej ofercie dopasujemy parametry pobierania i wysyłania danych do potrzeb Twojej firmy.

asd

VPLN (czy VPLS?)

Bezpieczna i prywatna sieć między oddziałami Twojej firmy, gwarantuje dostęp do zasobów organizacji i zapewni pracownikom efektywne korzystanie z centralnych aplikacji.

Kolokacja w ProIP

Aby zwiększyć bezpieczeństwo, wydajność systemów informatycznych, optymalizować koszty IT skorzystaj z usługi kolokacji serwerów do Data Center ProIP.

swiatlowod

Telefonia IP

Połączenia głosowe za pośrednictwem dostępu do Internetu charakteryzuje niezwykła jakość połączeń i gwarancji zadowolenia rozmówcy. Pomożemy Twojemu biznesowi w oparciu o zaawansowane centrale telefoniczne, mogące obsłużyć od jednej słuchawki po duże Call Center.

Dostępność

Podaj adres, aby dopasować ofertę do twojej lokalizacji

Nasze usługi są dla Ciebie dostępne!

footer propip

Zostańmy w kontakcie